Ігор Рашоянц виступить на «Арнольд Класик»

Відомий в усьому світі майстер бодібілдингу з Полтавщини Ігор Рашоянц виступить на 25-му міжнародному спортивному фестивалі «Арнольд Класик», який відбуватиметься в Коламбусі (штат Огайо, США)

Цей спортивний фестиваль започаткував і продовжує ним опікуватися легендарний атлет Арнольд Шварценеггер. Цього року до Коламбуса прибуде майже 18 тисяч (!) атлетів — більше, ніж на Олімпійські ігри. Вони змагатимуться у 45 спортивно-силових дисциплінах.

Наш земляк 37-річний Ігор Рашоянц виступатиме у турнірі з класичного бодібілдингу — аматор-класик (серед атлетів до 180 см, клас Д). Він — майстер спорту, багаторазовий чемпіон України, переможець і призер багатьох міжнародних змагань.

Полтавець вийде на старт 1 березня, о першій годині ночі за київським часом. Якщо він проб’ється до фіналу, то старуватиме у ньому того ж дня — ще через кілька годин. Суперниками Рашоянца у класі Д будуть: Алессандро Галлі і Андре Волпе (обидва — Італія), Олександр Приходько і Денис Малєєв (обидва — Росія), Росен Іванов (Болгарія) та українець Олександр Кислий з Києва.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *